גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, כאב

Do Less by Kate Northrup

היום אני רוצה להמליץ על הספר הנקרא: Do Less מאת Kate Northrup.

בתרבות שלנו, אנחנו חייבים להיות עסוקים ועמוסים באופן תמידי. אנחנו גם תמיד מרגישות אשמה שאנחנו לא עושות מספיק או לא מספיק טובות. הספר מציע מנגנון אחר, של בירור אישי של מה מניב לנו הכי הרבה תוצאות, מה אנחנו הכי אוהבות לעשות, וכן בחינה של רמות האנרגיה שלנו במשך החודש, ולעשות סינטזה של הכל.

עבורי, הנושא האנרגטי המחובר למחזור החודשי או למולד הירח, היה חידוש אמיתי! אצלנו הנשים יש מחזור של 28 ימים בעוד שאצל גברים המחזור האנרגטי הוא של 24 שעות. ולא פלא שלעיתים קשה לנשים להשתלב בעולם הגברי מעצם העובדה שהקצב שלנו שונה ומשתנה במהלך החודש.

היא מחלקת את החודש ל-4 שלבים אנרגטיים, בהתאם למחזור [עבור נשים שיש להן עדיין] או בהתאם לירח, לנשים שאינן מבייצות [בהריון או סיימו לבייץ]. לכל שלב יש את האיכויות שלו, האנרגיה שבו, ואם נתאים את ההתנהלות שלנו, בהתאם לשלב האנרגטי בו נמצא הגוף שלנו, גם נעבוד חכם יותר, יעיל יותר וגם לא נרד על עצמנו שלא לצורך ונפסיק לבזבז אנרגיה. לדוגמא: כשהירח מלא, או כאשר אנחנו מבייצות אז אנחנו בשיאנו, קורנות, מושכות ולכן זה זמן מצוין להיות בחוץ, לקשור קשרים, להופיע, לבטא את עצמנו באופן מלא.

אז היה לי מעניין מאוד לקרוא את זה! זה עשה לי שכל רב ודרך נוספת להשתמש בחוכמה באנרגיה שלי.

בנוסף, מכיל הספר תרגילים והמלצות לעבוד בצורה חכמה יותר ולעשות יותר מאשר לעבוד כל הזמן ובפועל להספיק מעט, או לעבוד בצורה פחות יעילה. הספר ממש לא מעודד לאי עשיה, אלא לעשיה מדויקת מתוך מחשבה. למשל: עקרון פרטי: 80% מהתוצאות שלנו מגיעות מ-20% מהפעולות שלנו. אז כדאי לבדוק מהן הפעולות שהניבו לנו את ההכנסה הגבוהה ביותר או את התוצאות הטובות ביותר, ולשחזר אותן או להקפיד עליהן, ולהפחית פעולות שאינן מקדמות אותנו.

נקודת מבט רעננה על דרך ההתנהלות שלנו בחיים, ואיך אפשר אחרת. נהנתי לקרוא ובחרתי תרגילים מהספר להתנסות איתם וגם לבחון את ההתנהלות שלי ואת התוצאות שלי!

ממליצה גם לכן!

גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ביואורגונומי, ארומתרפיה, חמלה, מנוחה, איזון
גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, כאב

נעים מאד, אני גליה נתן אפשטיין,
אני מאמינה, שכל אישה וכל ילד רוצים מישהו שיאמין בהם ויראה את היכולות הגבוהות והמיטיבות שלהם; ואני נותנת להם יד ומסייעת להם להתחבר לעצמם ולפוטנציאל הגבוה שלהם, ולאהוב את עצמם בדיוק כפי שהינם.

אהבת את הבלוג? רוצה לקבל עדכונים למייל?

גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, כאב

מזמינה אותך להירשם, לקבל בוסט של אנרגיה והטבות ולהתחיל לנהל את האנרגיה שלך ולממש יותר ובקלילות מהפוטנציאל הטמון בך!