גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, כאב

קונסטלציה קארמתית

גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ביואורגונומי, ארומתרפיה, קונסטלציה קארמתית, שינוי, שחרור, כאב, דפוסים

האם את מוכנה לחולל ריפוי עמוק ושינוי בחייך?

אני מזמינה אותך לגלות את העוצמה יוצאת הדופן של קונסטלציה קארמתית – שיטת טיפול העוזרת לנו לחשוף דפוסים נסתרים, לרפא פצעי עבר ולהתחבר למסע של הנשמה שלנו.

אם את תוהה "מהי בעצם קונסטלציה קארמתית?" זו הזדמנות לספר לך על שיטת הטיפול הזו, שיש לה את הכוח לחשוף דינמיקה נסתרת, לרפא דפוסים לא פתורים וליצור אדוות של שינויים חיוביים בחייך.

קונסטלציה זה מערך או מבנה;

מה זו קארמה? אלה הם דפוסים שאנחנו מביאים מחיים אחרים לחיים האלה, זכרונות שמנהלים אותנו, אנרגיה מצטברת של התנסות שחווינו גלגול אחרי גלגול; זכרונות שכוללים בתוכם תחושות, ורגשות, שמנהלים אותנו במצבים חדשים בגלגול הזה אך מוכרים לנו מגלגולים קודמים.

קונסטלציה קארמתית היא שיטת ריפוי רבת עוצמה הבודקת את המבנה הנשמתי שלנו, כדי שנוכל לגדול ולהתפתח. כולנו מחוברים על ידי רשת של אנרגיות מהשושלת המשפחתית והנשמתית שלנו באמצעות מערכים נשמתיים: חוזים נשמתיים, שיעורים נשמתיים, גלגולים קודמים, נדרים ועוד. הקונסטלציה הקארמתית מבקשת למצוא את המקור לקושי, שאנחנו חווים היום, בסיפור הנשמתי שלנו ולשנות אותו, ע"י הבנת הקארמה ושחרור האנרגיה הקארמתית איתה הגענו.

מדובר במפגש חד פעמי בו אנחנו מטפלים בסוגיה, וגיליתי שזה סשן עוצמתי שמהדהד ופותח דברים גם זמן רב לאחר המפגש.

במהלך פגישת קונסטלציה קארמתית חד-פעמית, נחקור בעדינות את מה שעלול לעכב את ההתקדמות שלך, או ליצור דפוסים חוזרים בחייך. יחד, ננווט בשדה הקונסטלציה, נחשוף דינמיקה נסתרת, ונביא אותם לאור המודעות. באמצעות תהליך טרנספורמטיבי זה, תהיה לך הזדמנות:

1. לרפא פצעי עבר: לקבל תובנות לגבי דפוסים ושחרור עומסים שהועברו דרך השושלת שלך, תוך שחרור לא רק את עצמך אלא גם את הדורות הבאים.

2. לחשוף השפעות מהחיים הקודמים: לגלות כיצד חוויות חיים קודמים עשויות להשפיע על הנסיבות הנוכחיות, מערכות היחסים והמסע של הנשמה שלך, ומאפשרות ריפוי והשלמה עמוקים.

3. חוזי הנשמה: זיהוי כל חוסר איזון או דיסהרמוניה בתוך חוזי הנשמה שלך, יצירת תחושה גדולה יותר של מטרה, הגשמה וחיבור.

4. לשחרר חסימות קארמתיות: ננקה חסימות אנרגטיות ונשחרר הטבעות מגלגולי עבר של הנשמה, היכולות להגביל את הפוטנציאל שלך ומונעות ממך לחיות חיים של אותנטיות ושפע.על ידי עיסוק בחקר מעמיק זה של מסע נשמתך, את פותחת דלת לריפוי עמוק, טרנספורמציה פנימית ומימוש הפוטנציאל האמיתי שלך.

אשתף אתכם בסיפור שקיבלתי אישור לפרסם אותו:

ערכתי מפגש קונסטלציה קארמתית עם אדם שבא לטפל בנושא של זוגיות לאחר תקופה ארוכה ללא זוגיות. במהלך המפגש שמנו ייצוגים רבים לנושאים שונים שעלו, ובין היתר, עלה סמל מסוים שהופיע והיה בעל משמעות בעבורו. הסמל הופיע בייצוגים שונים בגלגולי עבר אבל הוא טרם ראה אותו כאן בגלגול הנוכחי.לאחר כחודשיים, בשיחה אקראית עם המונחה בסשן של הקונסטלציה קארמתית הוא סיפר לי שעוד באותו היום שערכנו את המפגש הוא ראה את הסמל בארוע בו הוא נכח. בנוסף, סיפר לי שכשבועיים לאחר הסשן הוא התחיל לצאת עם מישהי איתה הוא יוצא עד היום.כחצי שנה לאחר מכן הוא נסע לטיול באיטליה שם פגש את האמא של זוגתו (איתה התחיל לצאת כאמור שבועיים לאחר הסשן שלנו), והיא העניקה לו מתנה ועליה היה הסמל שהוא חיפש ועלה בקונסטלציה!

הוא בהחלט היה בהלם מכל הסיפור הזה. עד כמה הטיפול הזה הוא עוצמתי וחזק.

לפגישות אלו יש פוטנציאל לזרז שינויים משמעותיים שנמשכים הרבה מעבר לפגישה בפועל. כמו שאומרת יעל עיני, סופרת, מורה, ומנחה לריפוי קארמתי. מפתחת טיפול בקונסטלציה קארמתית – עצם הבאת הייצוגים והעיסוק בשדה האנרגטי יוזמת תהליך טרנספורמטיבי שממשיך להתפתח זמן רב לאחר סיום המפגש.

זו באמת חוויה מדהימה!

זוהי הזמנה ליצור איזון הרמוני בין העבר וההווה למען העתיד שלך.מפגשי קונסטלציה קארמתית חד-פעמיים אלה מוגבלים, מכיוון שהם דורשים זמן ייעודי ומיקוד אנרגטי.

אם את מוכנה לצאת למסע יוצא דופן זה של ריפוי ושינוי, אני מזמינה אותך להבטיח את מקומך על ידי יצירת קשר בלינק זה: bit.ly/447MUpk.

המפגשים הללו מותאמים אישית, חסויים לחלוטין ומתקיימים במרחב שלי בהרצליה. מדובר במפגש חד פעמי האורך כשעה וחצי.

בואי לחוות שינוי עמוק באמצעות הקונסטלציה הקארמתית.

גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ביואורגונומי, ארומתרפיה, חמלה, מנוחה, איזון
גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, כאב

נעים מאד, אני גליה נתן אפשטיין,
אני מאמינה, שכל אישה וכל ילד רוצים מישהו שיאמין בהם ויראה את היכולות הגבוהות והמיטיבות שלהם; ואני נותנת להם יד ומסייעת להם להתחבר לעצמם ולפוטנציאל הגבוה שלהם, ולאהוב את עצמם בדיוק כפי שהינם.

אהבת את הבלוג? רוצה לקבל עדכונים למייל?

גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, כאב

מזמינה אותך להירשם, לקבל בוסט של אנרגיה והטבות ולהתחיל לנהל את האנרגיה שלך ולממש יותר ובקלילות מהפוטנציאל הטמון בך!

דילוג לתוכן