גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, כאב

איזון והרמוניה – בגוף ובחיים

גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, איזון, תודעה, טיפול

מה מפר את האיזון בגוף?

לחץ וסטרס, תזונה לא בריאה, העדר שינה איכותית, פחדים וטראומות שיושבים במערכת האנרגטית שלנו.

הגוף שלנו יודע לטפל בעצמו. המצב הטבעי שלנו הוא כאשר הגוף בריא ומאוזן באופן טבעי. כאשר הגוף יוצא מאיזון אנחנו מתחילים להבחין בתסמינים שונים בגוף. כך הגוף שלנו מתקשר איתנו שמשהו יצא מאיזון ודורש התייחסות. אם נתעלם מהסימנים האלה, עוצמת התסמינים תגבר, כי הגוף מבקש התייחסות. ממש כמו ילד שמבקש משהו ולא מקשיבים לו אז הוא מתחיל להרים את הקול ובסופו של תהליך צועק ממש כדי למשוך תשומת לב.

זו הדרך של הגוף באמצעים העומדים לרשותו לשחרר לחצים ורעלים ולאזן את עצמו. היום אנחנו כבר יודעים שהגוף והנפש קשורים. יש דפוסים מסוימים של מחשבות ורגשות שקשורים למערכות ספציפיות בגוף שלנו. מי שמכיר את לואיז היי שמדברת על זה בספרים שלה.

אני מדברת על קפיצה תודעתית שמאמינה שיש לנו את היכולת ואת הכוח לשנות כל דבר בחיינו שאינו מיטיב באיתנו. יש אנשים שירגישו אולי אשמה או אחריות שהכל תלוי בהם, אבל אני מתבוננות על זה כעל כוח שיש לנו ואנחנו לא ערות לו ולא משתמשות בו בצורה מיטבית עדיין.

והרעיון הזה הוא לא אינטואיטיבי ולא פשוט להתמסר למחשבה – שהכל בידיים שלנו.

וזה בסדר אם כרגע אתן לא מתחברות לרעיון הזה, לא מבינות אותו, לא רואות אותו – אני מאמינה שאם הגעתן לאתגר הזה, משהו מזה מדבר אליכם בשלב זה.

אבל כאשר אנחנו מוכנות לרעיון הזה – עולם חדש נפתח בפנינו.

גם אצלי –  ברגע שהבנתי שהכל זה אנרגיה, התחלתי לחקור וללמוד את הנושא.

אני יכולה לספר לכם שסביב גיל ה-20 שלי, התגלגלו לידיי וקראתי את הספרים של לואיז היי, כוחו של התת מודע של ג'וזף מרפי, לשוב להיות בריא של הזוג סימונטון, הנזיר שמכר את הפרארי שלו של רובין שארמה – והלכתי ללמוד משפטים וחייתי בעולם העיסקי.

כשהבנתי שהכל זה אנרגיה – חזרתי לקרוא שוב את כל הספרים האלה, ואני יכולה לומר לכם שאין מצב שהבנתי מה שהם מדברים לפני 20-25 שנה! אין מצב!! אין מצב שיכולתי להטמיע את התובנות שם בחיים שלי.

התודעה שלי לא היתה מוכנה לעבוד או לעבד את הרעיונות האלו. זה לא שלא הבנתי את התכנים, אלא שלא חייתי אותם.

והיום – הם מדברים אליי ברמה אחרת לגמרי, ברמה מעשית ומתודית.

אני מוצאת שכאשר אנחנו מתבגרות, אנחנו מחפשות משמעות וסיפוק בחיים שלנו.

אנחנו לומדות להעריך את הצד העמוק יותר של חיים, באופן אחר מאשר ההנאות שהיו מנת חלקנו בצעירותנו. אם בצעירותנו עשינו מה שכולם עושים: צבא, לימודים, זוגיות, ילדים – היינו בעולם ההישגי והמדיד של הכסף, התקדמות בעבודה, דרגות קידום וכיו"ב.

עם ההתבגרות, אנחנו מחפשות משמעות עמוקה יותר בדברים שאנחנו בוחרות לעשות.

ברגע שהבנתי שהחיים הם מעבר לאסופה של הישגים מקובלים, רציתי לחוות את החיים בצורה אחרת, עמוקה יותר ולהיות קשובה לעצמי בכל הרבדים.

אז גם סגרתי את משרד עו"ד שלי והפכתי למטפלת אנרגטית.

רק ככה יכולתי להביא לידי ביטוי את האיזון וההרמוניה לעצמי, לחיי ולתת לה ביטוי עוצמתי יותר בעולם.

גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ביואורגונומי, ארומתרפיה, חמלה
גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, כאב

נעים מאד, אני גליה נתן אפשטיין,
אני מאמינה, שכל אישה וכל ילד רוצים מישהו שיאמין בהם ויראה את היכולות הגבוהות והמיטיבות שלהם; ואני נותנת להם יד ומסייעת להם להתחבר לעצמם ולפוטנציאל הגבוה שלהם, ולאהוב את עצמם בדיוק כפי שהינם.

אהבת את הבלוג? רוצה לקבל עדכונים למייל?