גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, כאב

על חקירת הכאב

גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ביואורגונומי, ארומתרפיה, כאב, מיגרנה, טיפול

מה זה כאב?

כאב היא הדרך של הגוף שלנו לתקשר איתנו.

הכאב מכריח אותנו לעצור מה שאנחנו עושות ולתת תשומת לב למקום הכואב.

בעולם הטיפול האנרגטי, הכאב הוא שליח המעיד על חוסר האיזון של האנרגיה בגוף, או פגיעה פיזית בהם יש לטפל. במונחי אנרגיה – כאב הוא בדרך כלל תוצאה של גודש של אנרגיה, הנתקעת בגוף.

כאב כרוני הוא סימן לחסימת אנרגיה ארוכת שנים, שייתכן ונוצרה באזור אחר בגוף, מהמקום בו מורגש הכאב. הכאב בדרך כלל ייחלש כאשר משתחררת החסימה של האנרגיה או עודף אנרגיה.

בהתחלה זה מתחיל מכאב מקומי ונסבל – אם אנחנו מתייחסות אליו – הוא נעלם. אם אנחנו מתעלמות – הוא צועק חזק יותר, עד שנתייחס אליו. להיעלם הוא לא נעלם מעצמו.

ההבדל בין טיפול רפואי קונבנציונלי כנגד כאב לבין גישת הטיפול האנרגטי היא שבעוד הטיפול הרפואי הקונבנציונלי עוסק במיסוך הכאב והחלשת הסימפטומים של הכאב, הטיפול האנרגטי מחפש את השורש האנרגטי הגורם לכאב. זוהי גישה בריאה יותר העובדת עם תבונת הגוף ויכולתו להבריא את עצמו באופן ספונטני וטבעי.

בנוסף, בשונה מתרופות, לטיפול אנרגטי אין תופעות לוואי או חשש מהתמכרות.

תרופות לעולם לא יעבירו את הכאב, הן רק יחלישו אותו. צריך לפתור את העניין מהשורש, לחזק את הגוף, להניע את האנרגיה, לשחרר מחשבות מגבילות, ולעורר את כוחות ההבראה הטבעיים של הגוף.

כמו כן, יש חשש להתמכרות למשככי כאבים ותרופות. ואז באיזשהו שלב או שזה מפסיק להשפיע או שאת לא יכולה בלי הכדורים. התלות בחומרים כימיים להפגת כאב היא מסוכנת לגוף בטווח הארוך, כיון שמדובר בחומרים שאינם טבעיים שאנחנו צורכות בכמויות, והם עלולים לגרום לירידה בתפקוד הפיזי והקוגניטיבי שלנו.

חשוב לי לומר שאני לא נגד תרופות או כל טיפול שעוזר לכן. הטיפול האנרגטי הוא משלים.

לא חייבים להיות חולים או להגיע למצב קיצוני כדי לטפל בעצמנו, רצוי שזו תהיה שגרה. והיא אינה סותרת כל טיפול קונבנציונלי / תרופתי / רגשי או אחר. הטיפול האנרגטי הוא טיפול משלים ומשתלב עם כל טיפול.

בעולם כיום יש פתיחות רבה יותר לטיפול טבעי ונטיה לחפש פתרונות טבעיים במקום תרופות להקלת כאב.

כולנו מכירות את אפקט הפלצבו – השפעה מרגיעה של תרופת סרק – יש לא מעט מחקרים בהם אחוז האנשים שהגיבו בחיוב לתרופה שקיבלו ולפלצבו – הוא כמעט זהה!

מה שאומר שהאמונה שלנו והציפיות החיוביות והאופטימיות שלנו בעלות משקל נכבד בטיפול שלנו בעצמנו.

האחזות בכאב – ההבנה שאנחנו נאחזים בכאב או שהגוף יוצר את המחלה בנסיון למצוא פיתרון לבעיה אחרת, היא תובנה שלעיתים לא פשוט לקבל אותה. או לשחרר את הכאב או המחשבה שיושבת בבסיס הכאב. אנחנו נעזרים במחלה או בכאב כדי להניע שינוי כלשהו, כי אולי אנחנו לא מאמינות שאנחנו יכולות לבד וזקוקות לכוח חיצוני אלינו.

ועם זאת, זה משחרר מאוד לדעת שהכל בידנו, כמו שהגוף יצר את הבעיה הוא גם יכול לשחרר אותה, לפתור אותה.

לכאב יש שני קצוות:

הימנעות / התעלמות – ואז זה חוזר שוב ושוב וכואב יותר; או

לקחת אחריות עליו ולהיכנס פנימה לחקירה פנימית.

חקירה זה גם המקום בו יש לנו השפעה, ולכן כדאי להתרכז במה שיש לי אפשרות להשפיע עליו.

כאשר אנחנו מרגישות כאב אבל לא חוקרות את הסיבות שלו, לא מהרהרות עליו, אנחנו בעצם מנסות להתעלם ממנו / להעלים אותו / להסיח את עצמנו מהבעיה.

לא חייבים להיות חולים או להגיע למצב קיצוני כדי לטפל בעצמנו, רצוי שזו תהיה שגרה. והיא אינה סותרת כל טיפול קונבנציונלי / רגשי או אחר. הטיפול האנרגטי הוא טיפול משלים ומשתלב עם כל טיפול.

בדיוק כמו שאנחנו מצחצחים שיניים כל יום;

כמו שאנחנו מנקים את הבית כל שבוע;

כך חשוב שנעשה גם טיפול אנרגטי לעצמנו, ונאזן את השדות האנרגטיים שלנו, ונשחרר פחדים וחסמים, ונפיג את הכאבים שלנו.

אם מעניין אתכם לשמוע פרטים על טיפול אנרגטי להפגת כאבים ומיגרנות – אתם מוזמנים מאוד לפנות אליי.

גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ביואורגונומי, ארומתרפיה, חמלה
גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, כאב

נעים מאד, אני גליה נתן אפשטיין,
אני מאמינה, שכל אישה וכל ילד רוצים מישהו שיאמין בהם ויראה את היכולות הגבוהות והמיטיבות שלהם; ואני נותנת להם יד ומסייעת להם להתחבר לעצמם ולפוטנציאל הגבוה שלהם, ולאהוב את עצמם בדיוק כפי שהינם.

אהבת את הבלוג? רוצה לקבל עדכונים למייל?