גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, כאב

מחפשת עזרה ראשונה מרחוק?

גליה נתן אפשטיין, ביואורגונומי, הילינג אנרגטי, עזרה ראשונה, ארומתרפיה, נשים, טיפול אנרגטי, אנרגיה,עזרה ראשונה לצידך

לפעמים אנחנו סובלות מכאבי ראש, מיגרנות, פריצת דיסק, כאבי גב, כאבי מחזור, כאבים שונים, תשישות וחוסר אנרגיה; והיינו שמחות אם היה משהו שיכול להקל על הכאבים שלנו, לתת לנו בוסט אנרגטי או חיזוק מקומי, מבלי שאנחנו צריכות לצאת מהבית או ללכת למקום כלשהו כדי לקבל אותה.

יש לי חדשות בשבילך – אפשר לשפר את המצב ולקבל עזרה ראשונה מרחוק, כלומר, שמי שעוזר לך לא נמצא לידך! מדובר בתוכנית מנוי הנקראת "עזרה ראשונה לצידך"

למה ואיך זה עובד מרחוק?

ביואורוגונומי זו שיטת טיפול אנרגטית בה מזרימים את אנרגיית החיים לאדם, וזה מסייע לו לשחרר אנרגיה חסומה. חסימה יכולה לנבוע מגורמים שונים, בין היתר, פציעות, פחדים, טראומות, מחשבות מגבילות. שחרור החסימה מאפשר לאדם לממש יותר מהפוטנציאל הטבעי שלו ולרפא את עצמו, ולמעשה, למקסם את אנרגיית החיים שלו.

הנפש והתודעה שלנו הן בעלות מבנה של מעין שדה, המתפרש מעבר לגוף שלנו, בדיוק כמו שדה מגנטי מסביב למגנט עצמו. זו גם הסיבה שטיפול מרחוק עובד, כי השדה האנרגטי שלנו והתודעה שלנו מתפרשים על פני המרחב ואינם מוגבלים למקום או לזמן בו הגוף הפיזי שלנו. בפועל, הגוף הפיזי שלנו נמצא בתוך הגוף האנרגטי שלנו!

תחשבו על חיבור אינטרנט אלחוטי [wireless] אנחנו רואים שאנחנו מחוברים, האינטרנט עובד ואנחנו מקבלים נתונים, גם כשאנחנו לא רואים את הכבלים.

האם זה עובד גם אם אני לא מכירה או מאמינה בזה?

ממש כן! רק צריכים להיות פתוחים לקבל.


מדוע חשוב לטפל אנרגטית בכלל?

כמו שאנחנו מצחצחים שיניים כל יום; כמו שאנחנו מנקים את הבית כל שבוע; כך חשוב שנעשה גם טיפול אנרגטי לעצמנו, כדי לאזן את השדות האנרגטיים שלנו, ולשחרר תקיעויות, חסמים ורעלים מהגוף האנרגטי או הפיזי שלנו.

הגוף שלנו צובר רעלים. זה ידוע. כתוצאה מארועים שקורים לנו בחיים, מאנשים שאינם מיטיבים איתנו ונמצאים בחיינו, פחדים שקיימים בנו מהצלחות, מכישלונות, ממה יחשבו עלינו.

וכשהגוף מוצף מהרעלים הללו, או שהם קיימים תקופה ארוכה מדי ללא טיפול כלשהו או התייחסות, התסמינים מתחילים להופיע בגוף הפיזי שלנו.

אנחנו מכירות את התופעה של התרגשות לפני מבחן / סדנא / הרצאה – אין לנו תאבון או שיש עודף תאבון, או שאנחנו מבקרות בשרותים לעיתים תכופות. כולם סממנים של הלחץ האגור בגוף שלנו. זה חלק מהנסיון של הגוף, באמצעים העומדים לרשותו, לשחרר קצת מהלחץ.

אנחנו ממש לא חייבים להיות חולים או להגיע למצב קיצוני כדי לטפל בעצמנו, רצוי שזו תהיה שגרה. והיא אינה סותרת כל טיפול אחר. הטיפול האנרגטי הוא טיפול משלים ומשתלב עם כל טיפול.

מה זו עזרה ראשונה?

כשאנחנו מרגישות / מרגישים שאין לנו אנרגיה, כשאין כוח לכלום, כשאין מוטיבציה, לפעמים אפילו כאבים שאינם עוזבים, "יום רע" שרק רוצים שהוא יעבור. בדרך כלל במצבים כאלה, לא יהיו לנו שדות אנרגיה חזקים, ומה שאני עושה, אני בודקת, מנקה ומאזנת את שדות האנרגיה של הגוף, מחזקת את הגוף ומגינה עליו, כך שהאנרגיה תוכל לזרום טוב יותר. כמו לקבל את ההשפעה של כדור נגד כאבים, רק ללא הכדור ובאופן טבעי.

זה אינו טיפול אנרגטי וגם אינו מחליף טיפול אנרגטי עמוק ומלא, אבל לפעמים זה מספיק. זה נותן הקלה מיידית, וזה מה שחשוב. עזרה ראשונה מבוצעת מרחוק בלבד.

זה גם יכול לחזק אתכן או את ילדכן הקטינים לקראת ארוע חשוב.

למי זה מתאים?

  • מי שסובלת מכאבים אקוטיים או כרוניים ומחפשת הקלה באופן טבעי;
  • מי שמרגישה תקועה או חוסר אנרגיה מתמשך ורוצה לחזק את עצמה באופן טבעי;
  • מי שרוצה זריקת אנרגיה;
  • מי שאין לה זמן להגיע לטיפולים ותשמח לבוסט מרחוק;
  • מי שרוצה לתמוך בילדיה הקטינים מרחוק;
  • מי שפתוחה להתנסות ולקבל אנרגיה מרחוק;
  • מי שמרגישה שהטיפול הקונבנציונלי אינו אפקטיבי או מדויק מספיק בעבורה.

עזרה ראשונה הינה איזון אנרגטי נקודתי, בימים בהן אנחנו כאובות או מרגישות נטולות אנרגיה. מי שהתנסתה – מכירה בערך של זה, מי שטרם – מוזמנת לתת לעצמה שירות מחזק ותומך.

ניתן לצפות ולקבל פרטים נוספים בסרטון המצורף.

איך אתן מחזקות את עצמכן ואת ילדיכם כדבר שבשיגרה?

*** הח"מ אינה רופאה או פסיכולוגית. אין באמור משום תחליף לקבלת ייעוץ רפואי ו/או פסיכולוגי ו/או מקצועי אחר וכל מטרתם לספק מידע ובשום מקרה אינם בגדר המלצה או עצה רפואית ו/או חוות דעת רפואית מקצועית ואין לראות בהם תחליף להתייעצות עם רופא מומחה.

גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ביואורגונומי, ארומתרפיה, חמלה, מנוחה, איזון
גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, כאב

נעים מאד, אני גליה נתן אפשטיין,
אני מאמינה, שכל אישה וכל ילד רוצים מישהו שיאמין בהם ויראה את היכולות הגבוהות והמיטיבות שלהם; ואני נותנת להם יד ומסייעת להם להתחבר לעצמם ולפוטנציאל הגבוה שלהם, ולאהוב את עצמם בדיוק כפי שהינם.

אהבת את הבלוג? רוצה לקבל עדכונים למייל?

גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, כאב

מזמינה אותך להירשם, לקבל בוסט של אנרגיה והטבות ולהתחיל לנהל את האנרגיה שלך ולממש יותר ובקלילות מהפוטנציאל הטמון בך!

דילוג לתוכן