גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, כאב

טיפול אנרגטי משולב

אני מאפשרת לנשים ולילדים ליצור מרחב מרפא
 בעבור עצמם באמצעות כלים אנרגטיים

גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, כאב
גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, טיפול טבעי

אם הייתי מבקשת ממכם לדמיין שאתם הולכים עם תיק גב מלא אבנים וכבד לכם וקשה לכם לנשום. ואז, כאשר אתם מורידים את התיק מהגב, אתם חשים הקלה גדולה, יכולת לנשום בקלות, ואפשרות להזדקף.

זה בדיוק מה שאני עושה בטיפול האנרגטי – מאפשרת לכם להסיר חסימות שתוקעות, אנרגיות שלא שייכות לכם ולהניע תהליך של שינוי שיאפשר לכם ולגוף שלכם להגיע לאיזון טבעי ולמקסם יותר מאנרגיית החיים שלכם.

הבסיס לשיטת הטיפול שלי, הוא ההבנה כי רוב הבעיות שאנו חווים (פיזיות או נפשיות) נוצרות בגופים האנרגטיים המקיפים אותנו, ומשם מחלחלות אל הגוף הפיזי ומתבטאות כמחלות פיזיות או כבעיה נפשית.
כלומר ברגע שאין לאיבר כלשהו בגוף או לגוף בכללותו שדות אנרגיה נוצרת מחלה. חוסר אנרגיה יכול לנבוע כתוצאה מפציעה פיזית, מפחד או מטראומה שאדם חווה.

הטיפול האנרגטי פותח את החסימה, מחזיר לגוף את פוטנציאל הריפוי הטבעי שלו ואת האיזון האנרגטי בגוף:

משקמם את הגוף האנרגטי וזה עוזר בתורו לשקם את הגוף הפיזי.

הטיפול מאתר את שורש הבעיה ומטפל בבעיה ובסמפטומים הנלווים אליה- כך ניתן לשחרר מכאבים ומדפוסי חשיבה שליליים ואמונות מגבילות, הסוגרים אותנו במשך שנים ומעכבים את חיינו ואת התפתחותנו.

במסגרת הטיפול אפשר לנוע במרחב הזמן ולאתר טראומות במהלך ההריון, במהלך הלידה, הילדות ואפילו בגלגולים קודמים של האדם ובני משפחתו.

הייחודיות של הטיפול ואחד מיתרונותיו המרכזיים הוא שהאבחון והריפוי אינם מצריכים את נוכחות המטופל ליד המטפל, כיון שהטיפול יכול להיתבצע מרחוק, באופן שהמטפל מזמן את הגוף האנרגטי של המטופל (שהוא העתק מדויק של הגוף הפיסי),
מאבחן את הבעיות ומטפל בהן.

גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי

אם התנסת במספר טיפולים
 וטרם חווית הקלה או שיפור בתסמינים, אני מזמינה אותך ליצור עימי קשר ולבדוק אפשרות לטפל בבעיה באמצעות טיפול אנרגטי

שאלות נפוצות

האבחון מתבצע בטכניקת עפעוף העיניים, המאפשרת לחוש גלי אנרגיה ומידע בגופים האנרגטיים.

הטיפול הינו בישיבה ובבגדים מלאים ואינו פולשני. הוא יכול להתבצע בקליניקה שלי בהרצליה או בטיפול מרחוק.

אם כבר ניסיתן לטפל בכאב או בקושי מסוים וזה טרם נפתר, מזמינה אתכן להתנסות בטיפול הביואורגונומי.

הטיפול מתבצע בקליניקה שלי בהרצליה או מרחוק

טיפול מרחוק משמעו שאני מטפלת מרחוק, והמטופלת מקבלת הודעה על מועד הטיפול אבל אינה נמצאת און ליין איתי במהלך הטיפול. היא חופשיה לעשות כרצונה.

לאחר שאני מסיימת, אני מודיעה למטופלת, ואנחנו מתאמות מועד לשיחה בה אני מפרטת מה עלה בטיפול ובמה טיפלתי.

זה מסייע למטופלת להתחבר לטיפול ומסייע לי להמשיך ולדייק את הטיפול בהתאם למידע המתקבל מהמטופלת.

הטיפול מתאים לכל גיל

הטיפול נעשה בלבוש מלא, ללא מגע, תוך כדי שיחה.

שזה לא מוחשי אבל אנחנו יודעים שזה קיים, בדיוק כמו גלי קול שאנחנו לא רואים אבל יודעים שהם עוברים; וכמו האור שאנחנו לא רואים אותו עובר אבל יודעים שהוא עובר ממקום למקום במהירות גבוהה.

זו גם ההבנה שהמחשבות שלנו – הן סוג של אנרגיה: לא מוחשית אך לגמרי קיימת ונוכחת; וכך גם החלומות שלנו, הזכרונות שלנו; כשאנחנו אומרים "הלוואי ש…" אנחנו משחררים אנרגיה ליקום; שתפילה זו גם סוג של אנרגיה אותה אנו שולחים ליקום ומקווים מאוד שהיא תתגשם במציאות.

כאשר אנחנו בלחץ, כתוצאה מפחדים שלנו, טראומות שעברנו – בין שאנחנו זוכרים אותן ובין אם לאו, כיון שהיינו צעירים או שהם התרחשו בגלגולים קודמים. כל הפגיעות והפחדים הללו יושבים בשדה האנרגטי שלנו, מחוץ לגוף או בתוכו, כמו משקולות מיותרות בתוך הגוף שלנו. אם הפגיעה היא לאורך זמן ואינה נפתרת, עלולה להתפתח מחלה – שזו הדרך של הגוף לתקשר איתנו שקיימת בעיה ויש לפתור אותה.

אבל חוץ משדה אנרגטי חיצוני, קיימים גם בתוך הגוף שלנו מרכזי אנרגיה, הנקראים צ'אקרות, וערוצי אנרגיה – מעין מסלולי הולכה של אנרגיה, הנקראים מרידיאנים.

אני מזמנת את הגוף האנרגטי ובודקת כמה הוא מאוזן; מאזנת מה שנדרש ומתחילה לפנות את המשקולות הפזורות בשדה החיצוני לגוף שלנו או בתוך הגוף.

מה קורה כאשר אני מפנה את המשקולות והתקיעויות הללו?

תדמיינו שהורדתם משקולות מהגוף, כמו תיק גב כבד מאוד, פתאום משתחררת אנרגיה ואפשר לנשום בקלות רבה יותר. ואת האנרגיה שהשתחררה לנו אפשר לתעל להגשמת החלומות שלנו. פתאום אנחנו נושמים בקלות רבה יותר, ואנחנו מרגישים קלילות רבה יותר ויש לנו מצב רוח טוב יותר – לזה אני קוראת רמה אנרגטית גבוהה, אשר מאפשרת פעילות מרובה יותר, אפקטיבית וממוקדת יותר.

בסיום הטיפול אני נותנת תרגילי אנרגיה לשימור התהליך כדי שתוכלו לשמר את המצב ולטפל בעצמכם; ואני גם רוקחת תמצית ארומטית אנרגטית, המורכבת משמנים אתריים, מותאמת אישית לתהליך שאתם עוברים.

כי לכל אדם יש חתימה אנרגטית ספציפית לו – כמו טביעת אצבע. אין חתימות אנרגטיות זהות, ולכן חשוב לי להתאים את התהליך במדויק לכל אחד. הריח של התמצית מעורר זיכרון רגשי, אשר תומך בשחרור האנרגיה, מחזק את הגוף הפיזי, הרגשי והאנרגטי.

אני לא מטפלת בכל אחד. אני צריכה לקבל 5 תשובות חיוביות לשאלות הבאות:

  1. האם מותר לי לאבחן?
  2. האם מותר לי לטפל?
  3. האם האדם רוצה להחלים ב-100%?
  4. האם הטיפול יעזור ב-100%?
  5. האם אני המטפלת המתאימה לו ב-100%?

התשובות לכל השאלות חייבות להיות חיוביות וב-100% אחרת אינני מטפלת, ואני מסבירה, שכרגע, אני לא המטפלת המדויקת עבורו לטיפול. אני לא רוצה לבזבז זמן שלי וכסף של אדם אחר – זו חרדת קודש מבחינתי. אני לא נכנסת לשדה אנרגטי של אדם, אם אני לא מוזמנת או יכולה לסייע.

איך אני יודעת לאבחן ולטפל וממי אני מקבלת תשובות?

אני מקבלת אינפורמציה מהיקום, באמצעות עפעוף עיניים. זה החוש השביעי שלי – באמצעותו אני מאבחנת ומתקשרת.

הנפש והתודעה שלנו הן בעלות מבנה של מעין שדה, המתפרש מעבר לגוף שלנו, בדיוק כמו שדה מגנטי מסביב למגנט עצמו.
זו גם הסיבה שטיפול מרחוק עובד, כי השדה האנרגטי שלנו והתודעה שלנו מתפרשים על פני המרחב ואינם מוגבלים למקום או לזמן בו הגוף הפיזי שלנו נמצא. בפועל, הגוף הפיזי שלנו נמצא בתוך השדה האנרגטי שלנו!
תחשבו על חיבור אינטרנט אלחוטי [wireless] אנחנו רואים שאנחנו מחוברים, האינטרנט עובד ואנחנו מקבלים נתונים, גם כשאנחנו לא רואים את הכבלים.

ממש כן!
אנרגיה היא הבסיס לכל מה שאנחנו עושים עם גופנו. הכל זה אנרגיה: המחשבות שלנו, הזכרונות, החלומות, השפה, הכוונה שלנו. כולנו קולטים את האנרגיה של אנשים אחרים: כשאנו אומרים שלאדם יש אנרגיות טובות, אנחנו בהחלט מסוגלים להרגיש את זה.
לכן, לא חייבים להיות אנשים רוחניים כדי שטיפול אנרגטי יעבוד. בדיוק כמו שאנחנו לא צריכים להבין את כל חוקי הפיזיקה, או את עקרונות חוק הכבידה כדי לדעת, שאם אנחנו זורקים משהו – הוא יפול על הריצפה.

כמו שאנחנו מצחצחים שיניים כל יום; כמו שאנחנו מנקים את הבית כל שבוע; כך חשוב שנעשה גם טיפול אנרגטי לעצמנו, כדי לאזן את השדות האנרגטיים שלנו, ולשחרר תקיעויות, חסמים ורעלים מהגוף האנרגטי או הפיזי שלנו. ממש כמו רפואה מונעת.

אנשים שכבר התנסו טיפולים שונים אך הבעיה טרם נפתרה או שההקלה המשמעותית טרם הגיעה, מוצאים פעמים רבות פתרון במסגרת הטיפול האנרגטי, כיון שאני בודקת את הגוף האנרגטי של המטופל גם בגלגולי עבר וגם בהקשר המשפחתי הרחב, ולעיתים מקור הבעיה הוא שם, ואם לא נשחרר אותו מהשורש, יהיה קשה להניע שינוי כלשהו.

Be patient with yourself
Nothing in nature blooms all year