גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, כאב

"דברים שהלוואי שידעתי בגיל עשרים" מאת טינה סיליג

גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי

היום אני רוצה להמליץ בחום ממש על הספר "דברים שהלוואי שידעתי בגיל עשרים" מאת טינה סיליג. טינה היא מנהלת תוכנית היזמות והטכנולוגיה באוניברסיטת סטנפורד והספר מבוסס על קורס שהיא מעבירה שם. טינה חולקת בספר תובנות רבות, נקודות למחשבה, עצות מעשיות וסיפורים מעוררי השראה.

טינה מדברת הרבה לאורך הספר על חוסר הודאות, ואיזה מנוע הוא למציאת הזדמנויות, ולהניע את עצמנו קדימה. כאשר אנחנו מוציאים את עצמנו מהשטח הבטוח שלנו, מהנתיב הראשי, ואנחנו מוכנים להיכשל, לא להתרגש מה"בלתי אפשרי" ולנצל כל הזדמנות להיות מדהימים – פתאום נפתחות בפנינו אינסוף אפשרויות חדשות.

הספר עודד אותי לחשיבה מחודשת על העסק שלי ונתן לי השראה רבה.

ובמילים של טינה: "יש הרבה דרכים להיות מדהימים, וכולן מתחילות ביציאה מהקופסא ונכונות לממש את מלוא הפוטנציאל שלכם. לא להסתפק בעשיית המינימום המצופה מכם, אלא לעשות תמיד מעל ומעבר למצופה, ולהכיר בעובדה שאתם האחראים העיקריים למעשים שלכם ולתוצאות שיבואו בעקבותיהם. החיים אינם חזרה גנרלית, ולא תקבלו הזדמנות נוספת להצטיין".

ספר חובה!! רוצו לקרוא. מבטיחה לכם שלרגע לא תצטערו.

גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ביואורגונומי, ארומתרפיה, חמלה, מנוחה, איזון
גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, כאב

נעים מאד, אני גליה נתן אפשטיין,
אני מאמינה, שכל אישה וכל ילד רוצים מישהו שיאמין בהם ויראה את היכולות הגבוהות והמיטיבות שלהם; ואני נותנת להם יד ומסייעת להם להתחבר לעצמם ולפוטנציאל הגבוה שלהם, ולאהוב את עצמם בדיוק כפי שהינם.

אהבת את הבלוג? רוצה לקבל עדכונים למייל?

גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, כאב

מזמינה אותך להירשם, לקבל בוסט של אנרגיה והטבות ולהתחיל לנהל את האנרגיה שלך ולממש יותר ובקלילות מהפוטנציאל הטמון בך!