גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, כאב

שיטות הטיפול

גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי
אני מאפשרת לנשים ולילדים ליצור מרחב מרפא בעבור עצמם באמצעות כלים אנרגטיים.
גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, כאב
גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, טיפול טבעי

ביואורגונומי

הביואורגונומי הינה שיטת טיפול המתבססת על אנרגיית החיים [האורגון], המצויה ביקום, באטמוספירה ובכל מקום בו יש חיים.

יש לנו גוף פיזי ומסביב לו קיימים גופים אנרגטיים, הנקראים גם גופים אתריים, או גופי הילה. גופים אלה מקשרים בין הגוף שלנו לבין היקום.

שדות האנרגיה סביב הגוף ובתוך הגוף מהווים שכבת הגנה המונעת מהגוף להינזק.

הגוף והנפש שלנו קשורים. הבסיס לטיפול בשיטת הביואורגונומי הוא ההבנה כי רוב הבעיות שאנו חווים (פיזיות או נפשיות) נוצרות בגופים האנרגטיים המקיפים אותנו, ומשם מחלחלות אל הגוף הפיזי ומתבטאות כמחלות פיזיות או כבעיה נפשית. כלומר ברגע שאין לאיבר כלשהו בגוף או לגוף בכללותו שדות אנרגיה נוצרת מחלה. חוסר אנרגיה יכול לנבוע כתוצאה מפציעה פיזית, מפחד או מטראומה שאדם חווה.

הטיפול הביואורגונומי פותח את החסימה, מחזיר לגוף את פוטנציאל הריפוי הטבעי שלו ואת האיזון האנרגטי בגוף.

שיטת הטיפול הביואורגונומי משקמת את הגוף האנרגטי וזה עוזר בתורו לשקם את הגוף הפיזי.

הטיפול בשיטת הביואורגונומי נעשה בשורש הבעיה, ולא רק בסמפטומים המלווים אליה. כך ניתן לשחרר מכאבים ומדפוסי חשיבה שליליים הסוגרים אותנו במשך שנים ומעכבים את חיינו ואת התפתחותנו.

במסגרת הטיפול הביואורגונומי אפשר לנוע במרחב הזמן ולאתר טראומות במהלך ההריון, במהלך הלידה, הילדות ואפילו בגלגולים קודמים של האדם ובני משפחתו.

הייחודיות של הביואורגונומי ואחד מיתרונותיו המרכזיים הוא שהאבחון והריפוי אינם מצריכים את נוכחות המטופל ליד המטפל, כיון שהטיפול יכול להיתבצע מרחוק, באופן שהמטפל מזמן את הגוף האנרגטי של המטופל (שהוא העתק מדויק של הגוף הפיסי), מאבחן את הבעיות ומטפל בהן.

האבחון מתבצע בטכניקת עפעוף העיניים, המאפשרת לחוש גלי אנרגיה ומידע בגופים האנרגטיים.

הטיפול הינו בישיבה ובבגדים מלאים ואינו פולשני. הוא יכול להתבצע במרחב שלי בהרצליה או מרחוק.

אם כבר ניסיתן לטפל בכאב או בקושי מסוים וזה טרם נפתר, מזמינה אתכן להתנסות בביואורגונומי.

 

למדתי ביואורגונומי במסגרת המכללה לביואורגונומי , מיסודה של ד"ר נוגי גזית, תלמידתו של רפי רוזן ז"ל, מפתח השיטה.

קונסטלציה קארמתית

קונסטלציה קארמתית, הילינג אנרגטי, ביואורגונומי, ארומתרפיה, שינוי, איזון, אנרגיה, נשים, כאב

ארומתרפיה משמעותה ניחוח ("ארומה") עם טיפול בגוף,  בנפש או ברוח ("תרפיה"). 

קונסטלציה קארמתית – שיטת טיפול העוזרת לנו לחשוף דפוסים נסתרים, לרפא פצעי עבר ולהתחבר למסע של הנשמה שלנו.

אם את תוהה "מהי בעצם קונסטלציה קארמתית?" זו הזדמנות לספר לך על שיטת הטיפול הזו, שיש לה את הכוח לחשוף דינמיקה נסתרת, לרפא דפוסים לא פתורים וליצור אדוות של שינויים חיוביים בחייך.

קונסטלציה זה מערך או מבנה;

מה זו קארמה? אלה הם דפוסים שאנחנו מביאים מחיים אחרים לחיים האלה, זכרונות שמנהלים אותנו, אנרגיה מצטברת של התנסות שחווינו גלגול אחרי גלגול; זכרונות שכוללים בתוכם תחושות, ורגשות, שמנהלים אותנו במצבים חדשים בגלגול הזה אך מוכרים לנו מגלגולים קודמים.

קונסטלציה קארמתית היא שיטת ריפוי רבת עוצמה הבודקת את המבנה הנשמתי שלנו, כדי שנוכל לגדול ולהתפתח. כולנו מחוברים על ידי רשת של אנרגיות מהשושלת המשפחתית והנשמתית שלנו באמצעות מערכים נשמתיים: חוזים נשמתיים, שיעורים נשמתיים, גלגולים קודמים, נדרים ועוד.

הקונסטלציה הקארמתית מבקשת למצוא את המקור לקושי, שאנחנו חווים היום, בסיפור הנשמתי שלנו ולשנות אותו, ע"י הבנת הקארמה ושחרור האנרגיה הקארמתית איתה הגענו.

מדובר במפגש חד פעמי בו אנחנו מטפלים בסוגיה, וגיליתי שזה סשן עוצמתי שמהדהד ופותח דברים גם זמן רב לאחר המפגש.

במהלך פגישת קונסטלציה קארמתית חד-פעמית, נחקור בעדינות את מה שעלול לעכב את ההתקדמות שלך, או ליצור דפוסים חוזרים בחייך. יחד, ננווט בשדה הקונסטלציה, נחשוף דינמיקה נסתרת, ונביא אותם לאור המודעות. באמצעות תהליך טרנספורמטיבי זה, תהיה לך הזדמנות:

1. לרפא פצעי עבר: לקבל תובנות לגבי דפוסים ושחרור עומסים שהועברו דרך השושלת שלך, תוך שחרור לא רק את עצמך אלא גם את הדורות הבאים.

2. לחשוף השפעות מהחיים הקודמים: לגלות כיצד חוויות חיים קודמים עשויות להשפיע על הנסיבות הנוכחיות, מערכות היחסים והמסע של הנשמה שלך, ומאפשרות ריפוי והשלמה עמוקים.

3. חוזי הנשמה: זיהוי כל חוסר איזון או דיסהרמוניה בתוך חוזי הנשמה שלך, יצירת תחושה גדולה יותר של מטרה, הגשמה וחיבור.

4. לשחרר חסימות קארמתיות: ננקה חסימות אנרגטיות ונשחרר הטבעות מגלגולי עבר של הנשמה, היכולות להגביל את הפוטנציאל שלך ומונעות ממך לחיות חיים של אותנטיות ושפע.על ידי עיסוק בחקר מעמיק זה של מסע נשמתך, את פותחת דלת לריפוי עמוק, טרנספורמציה פנימית ומימוש הפוטנציאל האמיתי שלך.

 

קונסטלציה קארמתית למדתי אצל יעל עיני מפתחת השיטה.

ארומתרפיה

גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ביואורגונומי, ארומתרפיה, לחץ

ארומתרפיה משמעותה ניחוח ("ארומה") עם טיפול בגוף,  בנפש או ברוח ("תרפיה"). 

ארומתרפיה זו שיטה, שבה משתמשים בשמנים אתריים ובשמני בסיס (כדוגמת חוחובה, שקדים, זית, זרעי ענבים, מקדמיה), המופקים מזיקוק של פרחים ארומטיים, צמחי מרפא, תבלינים, שורשים, שרפים ועצים, לטיפול ולהקלה על מכאובים, מצבים רגשיים, לחץ והתנהלות רוחנית.

 

הרחה של השמנים משפיעה על המערכת הרגשית, כי הנתיב של הריח הוא המהיר ביותר אל המוח. חוש הריח הוא גם החוש הקדום ביותר שלנו. הרחה זו הדרך שלנו להתחבר לזכרונות הכי עתיקים וקדומים שלנו.

אמנם, יש לנו במוח מנגנון הגנה כדי למנוע מחומרים לחדור אליו. חומרים המצליחים לחדור הם לרוב נרקוטיים (סמים) היוצרים השפעה פסיכוטית ויוצרים התמכרות, וכתוצאה מההתמכרות, אדם רוצה לחזור על הנתיב המוח.

אולם השמנים הארומתיים משפיעים על המוח באופן שונה לגמרי מחומרים נרקוטיים, כיון שהמולקולה של השמן אינה חודרת למוח אלא מגרה את קולטני הריח הנמצאים בחלק העליון של החיך ובחלק התחתון של האף. משם ממשיך העצב אל החלק של המערכת הלימבית במוח (החלק הקדום האחראי, בין היתר, על הזכרונות, אינסטינקטים ורגשות), ולכן מתקיימת הולכה עצבית ורגשית של החומר, וליכולת של השמנים לעורר רגשות שונים.

מרגע שגיליתי את השמנים, הם נוכחים בחיי בקביעות. אם בטיפול במכאובים, כאשר טיפלתי בכבד של בעלי שהיה נפוח וכואב, והנפיחות והכאב נעלמו תוך שבועיים. אם כאשר היתה לי דלקת בציפורן ברגל ומרחתי שמנים וזה עבר.

ואם כטיפול רגשי בהרחה, באמצעות שמנים במבער, שתמיד דלוק בבית, וגם בקליניקה.

עכשיו גם כתמציות ריח אנרגטיות, שאני רוקחת, כמלוות טיפול וגם כמאפשרות רגש או מצב, כדוגמת הפחתת לחץ, שמחה, ריכוז, אהבה עצמית או יצירתיות.

איך להשתמש בשמנים אתריים? חשוב לי להדגיש, שהכרחי להתייעץ עם ארומתרפיסט מוסמך בעניין שמנים ולא להשתמש בהם ללא הדרכה. השמנים האתריים הם חומרים חזקים, ולעיתים רעילים, כיון שהם מופרשים על ידי הצמחים במצב של לחץ כשהם נדרשים להגן על עצמם, ולכן חשוב לדלל אותם ולהשתמש בהם במינון הבטוח והמתאים לכל אדם.

לסרטון איך לחזק מערכת חיסון עם שמנים אתריים.

 

למדתי אצל עידית חן-הבית לארומתרפיה שלושה קורסים בארומתרפיה: ארומתרפיה לתעודת מטפל מוסמך, ארומתרפיה בראי הרפואה הסינית ופסיכוארומתרפיה.

רייקי

מקור השם רייקי הוא מהמילים היפניות ריי (רוח) וקי (כוח חיוני) – זו אנרגיית חיים אוניברסלית הנמצאת ביקום כולו, והמטפל באמצעות מגע או מרחוק מזרים למטופל את אנרגיית החיים. 

זהו סוג של הילינג אנרגטי, המכוון לשדות האנרגיה סביב הגוף.
הרייקי פועל באופן כוללני, הוליסטי, כלומר מטפל ביצור חי כמכלול ולא רק מסיר תסמינים.

אימון ביואורגונומי לילדים ולנוער

גליה נתן אפשטיין, טיפול אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, אימון ילדים ונוער

סביב גיל 8.5-9 הילדים מפתחים תודעה, באופן שהם מסוגלים להסתכל על עצמם ועל ההתנהלות שלהם מהצד.
לכן חשוב מאוד בגילאים אלה להתחיל וללמד אותם לנהל את המחשבות והרגשות שלהם, שזה לגמרי בידם, ולבנות את הביטחון העצמי שלהם, קודם כל מעצם היכולות שלהם, מתוכם.
לעזור להם לראות את העולם בעיניים טובות וחיוביות, כדי שיוכלו להתנהל בו בהצלחה.
בדיוק כמונו, גם ילדים זקוקים ומחפשים אחר משמעות – סיפוק – וחיבור.
הילדים שלנו הם המנהיגים של המחר והם העתיד, ולכן השקעה בהם היא ההשקעה הכי מניבה שיש; ואם הם מאמינים בעצמם כבר מגיל צעיר הרווח כולו שלנו.
איזה עולם נפלא יהיה לנו כשהם יגדלו להיות מועצמים ובעלי ביטחון עצמי ביכולם להגשים כל אשר יבקשו.

האימון הוא תהליך קצר של ליווי, המלמד את הילד לחזק כלים שיש בתוכו והמשפיעים על אופן תפקודו בחיי היומיום. במסגרת האימון, הילד לומד להחזיר לידיו את המושכות ליצירת מציאות חיים חדשה, אמונה בעצמו, ביטחון עצמי, קשב, ריכוז, חיוניות ושמחה. האימון שם דגש על העוצמות של הילד כדי להחזיר לו את החיוך הפנימי.
תהליך אימון ילדים כולל פגישה אחת מדי שבוע למשך 3-4 חודשים. 12-16 מפגשים בממוצע.

אימון ביואורגונומי לילדים, משלב עבודה בקליניקה עם הילד באמצעות כלים אימוניים, תרגילי אנרגיה לחיזוק קשב ריכוז והפגת מתחים וארומתרפיה;

וכן טיפול אנרגטי מרחוק לחיזוק הילד וניקוי פחדים, עכבות, מחשבות מגבילות וחסימות שונות.

הכל בהתאם לצורך שעולה.

מזמינה אתכם לפנות אליי בכל שאלה או בירור.
המרחב שלי נמצא בהרצליה.

לצפייה בסרטון עם מידע על אימון ביואורגונומי לילדים

בחודש ינואר 2014 סיימתי לימודי אימון ילדים ונוער בשיטת האימון האינטגרטיבי 

, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, גליה נתן אפשטיין

אם התנסת במספר טיפולים
 וטרם חווית הקלה או שיפור בתסמינים,

אני מזמינה אותך ליצור עימי קשר ולבדוק אפשרות

לטפל בבעיה באמצעות טיפול אנרגטי

Be patient with yourself
Nothing in nature blooms all year

גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, כאב

מזמינה אותך להירשם, לקבל בוסט של אנרגיה והטבות ולהתחיל לנהל את האנרגיה שלך ולממש יותר ובקלילות מהפוטנציאל הטמון בך!

דילוג לתוכן