גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, כאב

Aroma Free-quency

גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, טיפול טבעי, כאב
גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ביואורגונומי, ארומתרפיה
גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, טיפול, העצמה נשית, איזון, ניהול אנרגיה, טיפול מרחוק, לגלות את עצמי מחדש

ארומתרפיה משמעותה ניחוח ("ארומה")
עם טיפול בגוף, בנפש או ברוח ("תרפיה").

 ארומתרפיה היא שיטה, שבה משתמשים בשמנים אתריים ובשמני בסיס (כדוגמת חוחובה, שקדים, זית, זרעי ענבים, מקדמיה), המופקים מזיקוק של פרחים ארומטיים, צמחי מרפא, תבלינים, שורשים, שרפים ועצים, לטיפול ולהקלה על מכאובים, מצבים רגשיים, לחץ והתנהלות רוחנית.

 

הרחה של השמנים משפיעה על המערכת הרגשית, כי הנתיב של הריח הוא המהיר ביותר אל המוח. חוש הריח הוא גם החוש הקדום ביותר שלנו. הרחה זו הדרך שלנו להתחבר לזכרונות הכי עתיקים וקדומים שלנו.

אמנם, יש לנו במוח מנגנון הגנה כדי למנוע מחומרים לחדור אליו. חומרים המצליחים לחדור הם לרוב נרקוטיים (סמים) היוצרים השפעה פסיכוטית ויוצרים התמכרות, וכתוצאה מההתמכרות, אדם רוצה לחזור על הנתיב המוח.

אולם השמנים הארומתיים משפיעים על המוח באופן שונה לגמרי מחומרים נרקוטיים, כיון שהמולקולה של השמן אינה חודרת למוח אלא מגרה את קולטני הריח הנמצאים בחלק העליון של החיך ובחלק התחתון של האף. משם ממשיך העצב אל החלק של המערכת הלימבית במוח (החלק הקדום האחראי, בין היתר, על הזכרונות, אינסטינקטים ורגשות), ולכן מתקיימת הולכה עצבית ורגשית של החומר, וליכולת של השמנים לעורר רגשות שונים.

גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, טיפול טבעי

מרגע שגיליתי את השמנים האתריים, הם נוכחים בחיי בקביעות. אם בטיפול במכאובים, כאשר טיפלתי בכבד של בעלי שהיה נפוח וכואב, והנפיחות והכאב נעלמו תוך שבועיים. אם כאשר היתה לי דלקת בציפורן ברגל ומרחתי שמנים וזה עבר.
ואם כטיפול רגשי בהרחה, באמצעות שמנים במבער, שתמיד דלוק בבית, וגם בקליניקה.

עכשיו גם כתמציות ריח אנרגטיות, שאני רוקחת, כמלוות טיפול וגם כמאפשרות רגש או מצב, כדוגמת הפחתת לחץ, שמחה, ריכוז, אהבה עצמית או יצירתיות.

איך להשתמש בשמנים אתריים? חשוב לי להדגיש, שהכרחי להתייעץ עם ארומתרפיסט מוסמך בעניין שמנים ולא להשתמש בהם ללא הדרכה. השמנים האתריים הם חומרים חזקים, ולעיתים רעילים, כיון שהם מופרשים על ידי הצמחים במצב של לחץ כשהם נדרשים להגן על עצמם, ולכן חשוב לדלל אותם ולהשתמש בהם במינון הבטוח והמתאים לכל אדם.

, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, גליה נתן אפשטיין

אם התנסת במספר טיפולים
 וטרם חווית הקלה או שיפור בתסמינים, אני מזמינה אותך ליצור עימי קשר ולבדוק אפשרות לטפל בבעיה באמצעות טיפול אנרגטי וארומתרפיה

Be patient with yourself
Nothing in nature blooms all year

גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, כאב

מזמינה אותך להירשם, לקבל בוסט של אנרגיה והטבות ולהתחיל לנהל את האנרגיה שלך ולממש יותר ובקלילות מהפוטנציאל הטמון בך!

דילוג לתוכן