גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, כאב

סוגי הטיפולים

טיפול אנרגטי משולב

תהליך של טיפול אנרגטי משולב בכמה שיטות: ביואורגונומי, תרגילי אנרגיה ותודעה, רייקי וארומתרפיה. מגיעים אליי לטיפול כאשר יש תקיעות מסוימת בחיים, לחץ וחרדה או פחדים ותחושת בלבול ומצוקה. באמצעות התהליך האנרגטי והארומתרפי אני מסייעת למטופלים לחוש הקלה, בהירות, בטחון עצמי רב יותר ותחושת אושר.

אני מסייעת לנשים ולילדים להניע שינוי ולממש את עצמם.

הטיפול האנרגטי מאפשר לי לטפל מרחוק ולעזור לנשים ולילדים בכל חלקי הארץ ובעולם.

טיפול טבעי להפגת מיגרנה

מאמינה שיש חיים ללא מיגרנות? חושבת שמיגרנה זה כאב שאפשר לנהל? אז אני כאן כדי לומר לך שאפשר לנצח את המיגרנה באמצעים טבעיים.
הידעת:מיגרנה, וכאב בכלל, הוא תוצאה של אנרגיה אשר תקועה בגוף שלנו?
אם נלמד להניע אותה ולשחרר אותה נוכל לסייע לעצמנו בכל פעם עד שהכאב יתפוגג. כאב זו הדרך של הגוף שלנו לתקשר איתנו. הכאב מכריח אותנו לעצור מה שאנחנו עושות ולתת תשומת לב למקום הכואב.

אימון ילדים ונוער

האימון הוא תהליך קצר של ליווי, המלמד את הילדים לחזק כלים שיש בתוכם והמשפיעים על אופן תפקודם בחיי היומיום. האימון מתאים לטיפול בקשיים לימודיים, חברתיים, משפחתיים ותחושתיים. במסגרת האימון, הילדים לומדים לנהל את המחשבות והרגשות שלהם, שזה לגמרי בידם, ולבנות את הביטחון העצמי שלהם, קודם כל מעצם היכולות שלהם, מתוכם. אין לדעת לאילו גבהים הילד יכול להגיע אם ידע לנהל נכון את הכוחות הפנימיים שלו.

ארומתרפיה

ארומתרפיה היא שיטה, שבה משתמשים בשמנים אתריים ובשמני בסיס (כדוגמת חוחובה, שקדים, זית, זרעי ענבים, מקדמיה), המופקים מזיקוק של פרחים ארומטיים, צמחי מרפא, תבלינים, שורשים, שרפים ועצים, לטיפול ולהקלה על מכאובים, מצבים רגשיים, לחץ והתנהלות רוחנית.

הרחה של השמנים משפיעה על המערכת הרגשית, כי הנתיב של הריח הוא המהיר ביותר אל המוח. חוש הריח הוא גם החוש הקדום ביותר שלנו. הרחה זו הדרך שלנו להתחבר לזכרונות הכי עתיקים וקדומים שלנו.

 

טיפול אנרגטי לבית ולעסק

מטרת הטיפול הינה לנקות חסימות אנרגטיות ופחדים, פתיחת קודים לשפע, לשגשוג, הצלחה, ברכה והגשמה ובכך להחזיר אנרגיה למרחב של העסק ולהגביר את התדר האנרגטי של העסק.

מהות הנשמה

טיפול ברבדים העמוקים ביותר של האדם מדובר בעבודת ניקוי אנרגטי ברטט, המאפשרת העלאת תדר, ובעקבות זאת צמיחה והתפתחות, של מי שמקבל אותה. העבודה מתבצעת על ידי מדריכי "מהות הנשמה", מדריכים רוחניים שאינם בגוף.
, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, גליה נתן אפשטיין

אם התנסת במספר טיפולים
 וטרם חווית הקלה או שיפור בתסמינים, אני מזמינה אותך ליצור עימי קשר ולבדוק אפשרות לטפל בבעיה באמצעות טיפול אנרגטי