גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, כאב

סוגי הטיפולים

ביואורגונומי משולב

תהליך של טיפול אנרגטי משולב בכמה שיטות: ביואורגונומי, תרגילי אנרגיה ותודעה, רייקי וארומתרפיה. מגיעים אליי לטיפול כאשר יש תקיעות מסוימת בחיים, לחץ וחרדה או פחדים ותחושת בלבול ומצוקה. באמצעות ההילינג האנרגטי והארומתרפי אני מסייעת ללקוחות לחוש הקלה, בהירות, בטחון עצמי רב יותר ותחושת אושר.

אני מסייעת לנשים ולילדים להניע שינוי ולממש את עצמם.

ההילינג האנרגטי מאפשר לי לטפל מרחוק ולעזור לנשים ולילדים ברחבי הארץ ובעולם.

טיפול טבעי להפגת מיגרנה

מאמינה שיש חיים ללא מיגרנות? חושבת שמיגרנה זה כאב שאפשר לנהל? אז אני כאן כדי לומר לך שאפשר לנצח את המיגרנה באמצעים טבעיים.
הידעת:מיגרנה, וכאב בכלל, הוא תוצאה של אנרגיה אשר תקועה בגוף שלנו?
אם נלמד להניע אותה ולשחרר אותה נוכל לסייע לעצמנו בכל פעם עד שהכאב יתפוגג. כאב זו הדרך של הגוף שלנו לתקשר איתנו. הכאב מכריח אותנו לעצור מה שאנחנו עושות ולתת תשומת לב למקום הכואב.

אימון ביואורגונומי לילדים

האימון הוא תהליך קצר של ליווי, המלמד את הילדים לחזק כלים שיש בתוכם והמשפיעים על אופן תפקודם בחיי היומיום. האימון מתאים לטיפול בקשיים לימודיים, חברתיים, משפחתיים ותחושתיים. במסגרת האימון, הילדים לומדים לנהל את המחשבות והרגשות שלהם, שזה לגמרי בידם, ולבנות את הביטחון העצמי שלהם, קודם כל מעצם היכולות שלהם, מתוכם. אין לדעת לאילו גבהים הילד יכול להגיע אם ידע לנהל נכון את הכוחות הפנימיים שלו.

תוכנית מנוי עזרה ראשונה לצידך

האם תמיד חיפשת חיזוק נקודתי עבור עצמך או ילדיך?

חיזוק כזה שלא צריך לצאת בשבילו מהבית?

אם את רוצה דרך להקל על כאבים, לחץ, דאגות, לחזק את מערכת החיסון

לדעת שיש לך הגנה אנרגטית

ויש מי שדואגת לך,

אני מזמינה אותך להכיר את תוכנית המנוי "עזרה ראשונה לצידך".

טיפול אנרגטי לבית ולעסק

מטרת הטיפול הינה לנקות חסימות אנרגטיות ופחדים, פתיחת קודים לשפע, לשגשוג, הצלחה, ברכה והגשמה ובכך להחזיר אנרגיה למרחב של העסק ולהגביר את התדר האנרגטי של העסק.

ארומתרפיה

ארומתרפיה היא שיטה, שבה משתמשים בשמנים אתריים ובשמני בסיס (כדוגמת חוחובה, שקדים, זית, זרעי ענבים, מקדמיה), המופקים מזיקוק של פרחים ארומטיים, צמחי מרפא, תבלינים, שורשים, שרפים ועצים, לטיפול ולהקלה על מכאובים, מצבים רגשיים, לחץ והתנהלות רוחנית.

הרחה של השמנים משפיעה על המערכת הרגשית, כי הנתיב של הריח הוא המהיר ביותר אל המוח. חוש הריח הוא גם החוש הקדום ביותר שלנו. הרחה זו הדרך שלנו להתחבר לזכרונות הכי עתיקים וקדומים שלנו.

 

מהות הנשמה

טיפול ברבדים העמוקים ביותר של האדם מדובר בעבודת ניקוי אנרגטי ברטט, המאפשרת העלאת תדר, ובעקבות זאת צמיחה והתפתחות, של מי שמקבל אותה. העבודה מתבצעת על ידי מדריכי "מהות הנשמה", מדריכים רוחניים שאינם בגוף.
, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, גליה נתן אפשטיין

אם התנסת במספר טיפולים
 וטרם חווית הקלה או שיפור בתסמינים, אני מזמינה אותך ליצור עימי קשר ולבדוק אפשרות לטפל בבעיה באמצעות ביואורגונומי

גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי, ארומתרפיה, ביואורגונומי, כאב

מזמינה אותך להירשם, לקבל בוסט של אנרגיה והטבות ולהתחיל לנהל את האנרגיה שלך ולממש יותר ובקלילות מהפוטנציאל הטמון בך!

דילוג לתוכן